http://tr.chinagojihome.com
Anasayfa > Ürünler > Siyah Goji Çilek

Siyah Goji Çilek

ürün kategorisi Siyah Goji Çilek, biz Çin uzman üreticileri, Siyah Goji Çilek Vahşi Siyah Goji Berry tedarikçiler / fabrika, toptan yüksek kaliteli ürünleri Doğal Siyah Goji Berry Ar-Ge ve üretim, biz kusursuz hizmet ve teknik destek satış sonrası. işbirliği için sabırsızlanıyoruz!
Daha

Siyah Goji Çilek Birinci Sınıf

Daha

Siyah Goji Çilek İki Sınıf

Daha

Siyah Goji Çilek Üçüncü Sınıf

Çin Siyah Goji Çilek Tedarikçiler

Siyah Goji Berry

Siyah Goji çilek, son yıllarda keşfedilen yeni bir kıymetli besindir, besin değeri, mineral elementler ve eser elementleri gibi Red Goji meyvelerinden çok daha fazladır. Siyah Goji meyvesi kişinin sağlığını koruyabilir, çok sayıda antosiyanin içerir , işlevi vardır

Serbest radikaller için süpürme ve anti oksidasyon   yardımcı olabilir   kanseri önlemek, aynı zamanda cilt bakımına yardımcı olmak, görme yeteneğini korumak ve bağışıklığı ayarlamak, kan dolaşımını iyileştirmek vb.   

 

Siyah goji meyvelerinin procyanidins içeriği, yaban mersini çok daha yüksektir (Black goji çilek prosiyanidin içeren 3690 mg / 100 g; yaban mersini procyanidin içerir 330-3380 mg / 100 g). Bu, doğal antioksidan olan doğal yabani meyvelerin şimdiye kadar keşfedilmiş en yüksek procyanidins içeriğidir; etkinliği, VC'nin 50 katı, VE'ın 20 katıdır; vitaminler, mineraller ve diğer besin içeriği aynı zamanda daha yüksektir, tıbbi ve sağlık hizmetleri değeri, "yumuşak altın" olarak bilinen sıradan kırmızı Goji meyvesinden çok daha yüksektir.

 

Black goji berry tipik kullanımı:

1. Direkt yeme-meyve yenir, kurutulur

2. Bir çay içine koyun,

3. Soğuk ya da ılık suya koyun (sıcak su DEĞİLDİR)

4. Erişkinler günde yaklaşık 5 gram wolfberry yiyiyor daha uygundur. Siyah goji meyve suyu alkalin mavi, mor asitli suda .

Renkli mor veya mavi renk testi yapmak için maden suyu veya saf su kullanabilirsiniz.

 

Siyah Goji Çileklerinin İşlevi ve Etkisi

 

Kanserden korunma

Gözleri korusun

Güzellik ve cilt bakımı

Dolaşımı iyileştirmek için

Yaşlanma karşıtı

Dokunulmazlığı geliştirin

Radyasyona direnç

Kan lipidinin düzenlenmesi

Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Colin Zhang Mr. Colin Zhang
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun