http://tr.chinagojihome.com
Anasayfa > Ürünler > Kırmızı randevular > Jun Jujube

Jun Jujube

ürün kategorisi Jun Jujube, biz Çin uzman üreticileri, Besleyici Jun Jujube Kırmızı Haz Tarihleri tedarikçiler / fabrika, toptan yüksek kaliteli ürünleri Organik Jun Jujube Ar-Ge ve üretim, biz kusursuz hizmet ve teknik destek satış sonrası. işbirliği için sabırsızlanıyoruz!
Çin Jun Jujube Tedarikçiler

Jun Jujube:

Hetian jun jujube, büyük, ince tenli, etli, nükleer küçük, et kalın, parlak renklidir. C vitamini içeriği zengin, proteini, kalsiyum, demir ve çinko mineral içeriği daha yüksek ve yüksek şeker içeriği. Çorba, çay ya da doğrudan yemek yapmak için kullanabiliriz! İyi besin takviyeleri ve besleyici emici . Kırmızı hünnap sadece lezzetli meyve değil, aynı zamanda besleyici tıp değil, insanlar her zaman kırmızı ton fıstığını mükemmel tonik olarak koyuyor.

 

Jun Jujube'un açıklaması:

Stil: Kurutulmuş

Tat: Tatlı

Şekil: Elips

Sınıf: Özel sınıf, birinci sınıf, ikinci sınıf, üçüncü sınıf, ikinci sınıf

Kuruma Prosesi: Kuru

Yetiştirme Türü: Ağaç

Raf Ömrü: 12 Ay

Renk :   kırmızı

Su içeriği:   20 ~ 22%

Ürün adı: Hetian Jun Jujube

Menşe bilgisi: Hetian, Çin

Kalite garantisi: 12 ay

Depolama yöntemi: serin ve kuru yer

 

Büyüme ortamı

1.   Sıcak güneş ışığı, kuru iklim. İstenilen sıcaklık, 15 saatin üzerindeki ortalama güneş ışığı

2.   Tian shan kar su sulama büyüme, güneşli, hiçbir hava kirliliği ve zararlıları, hiçbir toprak kirliliği, hiçbir çöp kirliliği, sağlıklı ve lezzetli eritmek, hünnap posası tatlı yapmak

3.   Ekim ayında, bütün yılın özünü absorbe ettikten sonra, ağaçta asılı olan kırmızı hurda jujube, bir sürü şeker biriktirir

Jun Jujube

SSS:

S : Ödeme koşulları nasıl?

C: % 30 TT depozitosu + sevkıyattan önce% 70 TT,% 30 TT mevduat ve taranan Kopyalama B / L karşısında% 70 TT bakiyesi, Esnek ödeme müzakeresi yapılabilir.

 

S: Üretim ve teslimat

A: Mevduattan sonra 1. aşamaya (üretim, ambalajlama, fabrika denetimi vb.) Giriniz, ardından 2. kademe CIQ muayene ve yazılı CIQ Sertifikası kurşun zamanı bir hafta (7 gün), 3. seviye kargo sevkıyatı düzenlemek için ayar yapıyoruz kalkış limanına. Farklı ülkelerde hedef limana göre geminin teslim süresi (Kuzey Amerika hattı, Güney Amerika Hattı,   ÇYP, Asya, Avustralya vb.)

 Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Colin Zhang Mr. Colin Zhang
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun